wodzirej - dj-king

Przejdź do treści

Jeśli masz dość szablonowych i oklepanych zabaw weselnych lub imprez okolicznościowych to dobrze trafiłeś.

Mój oryginalny oraz nieszablonowy styl prowadzenia imprez zaowocował stałą współpracą z lokalnymi firmami (prowadzenie imprez integracyjnych) a także całą masę imprez jubileuszowych i wesel. Oprócz muzyki zapewniam inne atrakcje, organizuję konkursy, zabawy integracyjne oraz prowadzę zabawy taneczne i wokalne.   Jako jeden
z nielicznych Prezenterów w Polsce zagram dla Was na żywo na saksofonie "Sto lat" lub poprowadzę Lambadę.

Jeżeli chodzi o prowadzenie wesel i innych bali to prowadzimy je od 15 lat. Nasz młody i energiczny zespół Agencji gwarantuje wysoki poziom oraz duży zastrzyk wystrzałowej zabawy. Nieważne czy jest to sylwester na 200 par-300 par czy wesele na 30-50 osób zabawa jest tak samo porywająca.
Dysponujemy najwyższej jakości sprzętem nagłośnieniowym oraz oświetleniowym. Na weselu jest wiele atrakcji typu lasery, dym umilający atmosferę w tańcu , wielkie ekrany na którym dostępne są fotografie, karaoke, animacje, filmy itp. /2x70 cali oraz 200 calowy telebim/
Monitory plazmowe wykorzystujemy również do prezentacji zdjęć zrobionych podczas zabawy na bieżąco. Już po godzinie uczestnicy zabawy mogą się oglądać na monitorze. Podczas pierwszej prezentacji monitor jest wręcz oblegany. Ale o tym więcej szczegółów w zakładce fotografia.

Prowadzimy oczepiny w bardzo subtelny a zarazem śmieszny sposób. Unikam wszelkich rozbieranych zabaw aby nie zniechęcać gości do nich. Moje zabawy są bardzo śmieszne a zarazem na najwyższym poziomie.

Oferuję prowadzenie zabawy wraz z oprawą muzyczną praktycznie bez ograniczeń co do typu muzyki. Teraz nie musicie się martwić o to, że na Waszym weselu przypadkowy zespół muzyczny którego nie znacie będzie grał "na jedno kopyto" to czego nauczyli się akurat na próbach zespołu.
Prezenter posiada zawsze dużo większy repertuar który może zagrać, dopasuje się idealnie do sytuacji zmieniającej się na parkiecie, nawet najbardziej wyszukane przeboje możemy zagrać online.
Zapraszam do obejrzenia filmu promocyjnego.
Posiadam referencje wielu stałych, zadowolonych Zleceniodawców. Będzie dla mnie wielką przyjemnością pobawić się z Państwem podczas wspólnej imprezy.
                                                                              Zapraszam serdecznie Piotr Knapa


wodzirej na Twoją imprezę                        tel. 508-375-727                              biuro@dj-king.pl
Wróć do spisu treści